Czy to nadal dwudziesty pierwszy wiek?

W radiu śpiewają swoją nową piosenkę Spice-girls, rozgorączkowani melomani słuchają nowej płyty Led Zeppelin, a inni czekają na nowe nagrania Michaela Jacksona, oraz pierwsze koncerty Jackson 5. Przed telewizorem wszyscy niecierpliwie czekają na serial Knight Rider, zaś w kinach nadchodzą premiery takich filmowych hitów jak Rambo, Indiana Jones, G.I. Joe, Drużyna A oraz nowa wersja Star Treka.

Czy my wciąż żyjemy w XXI wieku?

Oczywiście – bardzo ciężko jest wymyślić coś nowego, a znalezienie dobrego materiału na adaptację, oraz poprawne jej wykonanie, jest dla producentów murem niemal nie do przeskoczenia (o czym świadczą adaptacje niemal każdej gry komputerowej). W dodatku homo kupujones chętniej łyknie coś, co już zna, o czym lata temu zapewniał nas inżynier Mamoń. W dodatku (drugim) tak w głębi serca, to ja zupełnie nie mam nic przeciwko temu, że znów będę mógł obejrzeć coś, co dobrze znam. Nie gniewam się, że – jak to stwierdzili kiedyś słuchacze trójki – nowe wróci.

Ale śmieszne to jest.

1 komentarz do wpisu “Czy to nadal dwudziesty pierwszy wiek?

  1. Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Nie bedzie latwo ale trzeba sie wziac za siebie. Mam juz dobry plan na odchudzanie, wszyscy ktorzy sa chetni proponuje zaczac od wipisania w google – xxally radzi jak szybko schudnac

Dodaj komentarz