Nowy serwer

Blog przeszedł kolejną rewolucję, choć pewnie za bardzo tego nie widać. W każdym razie trafiliśmy na nowy serwer i mam nadzieję wszystko będzie teraz działało szybko i elegancko. I bezpiecznie. Ach i skusiłem się w końcu na najbardziej hipsterską rzecz na świecie, czyli własną domenę. Także wystarczy kliknąć burzol.pl i jest. Ale szpan.

Jeżeli nabawię się gustu i zmysłu estetycznego, wtedy może popracuję jeszcze nad jakąś skórką. Trochę tu szaro.

A przy okazji zajrzałem sobie w historię tego bloga. Całkiem spoko rzeczy pisałem. Chciałbym być tak kreatywny jak kiedyś. Swoim bliskim żartuję czasem, że teraz moja kreatywność spadła tak bardzo, że jestem kreatywny ujemnie. I troszkę to jest śmieszne, ale troszkę prawdziwe, niestety. Ze trzy lata temu powinienem był napisać notkę o absolutnym braku czasu, ale jakoś nie miałem okazji.

Ale co tam, może kiedyś.

Aha, żeby nie było, że Wam nie mówiłem. Od jakiegoś czasu staram się publikować perełki komiksowe „Pyszności prosto z kadru” w stridowym periodyku „Głupotą prosto z kadru”. Gorąco polecam.

6 komentarzy do wpisu „Nowy serwer

  1. A co w ogóle ten Disqus daje? Bo mnie osobiście konieczność logowania się gdzieś aby zostawić komentarz zniechęca. No chyba, że mowa o logowaniu się na danej stronie a nie na jakiejś zewnętrznej witrynie.

  2. Disqus ma swoje plusy, lubię go na /Filmie, innych dużych serwisach. Chyba nawet sprawdziłby się na Bastionie. Ale tutaj? Tutaj chyba nie jest potrzebny. Pozatem nie chciałbym stracić starych komentarzy.

  3. Poczytałem nieco i widzę, że Disqus trzyma komentarze na swoim serwerze a nie na serwerze użytkownika… Dla mnie odpada 😉 Polecam za to z innej acz praktycznej beczki:
    https://ifttt.com/
    Dzięki temu serwisowi wszystko z mojego bloga leci na serwisy społecznościowe. Przydatne.

Dodaj komentarz