o stronie

Myślą przewodnią tego miejsca jest “Sieć wiele zniesie”. Skoro tyle jest dziwactw w internecie, skoro to tu (ponoć) jest największa wolność słowa to i ja sobie pozwolę o czymś popisać. Od czasu, do czasu. Coś. Cokolwiek. Pewnie głównie blubry.

To jest tak, że wydaje się, że każdy myślący człowiek, który potrafi choć trochę składać literki, i od czasu do czasu zdarza mu się pomyśleć o tym i owym, a nie tylko zwyczajowo o d*pach, musi coś pisać. To jest taki wewnętrzny przymus do wyrzucania z siebie słów. Spisuje wspomnienia, prowadzi dzienniczek, skrobie opowiadanie, albo wyrzuca z siebie opinie, czy recenzje. Albo chociaż podenerwuje jakichś idiotów z onetu. Czas internetu to czas pisania.

A ponieważ najciekawsze co dotychczas znajdowałem na cudzych blogach to ogółem cytaty z różnych dzieł i pieśni, mniej lub bardziej znanych, to i w tym swoim miejscu postanowiłem dzielić się ze światem, czytelnikami, albo tylko sobą, najciekawszymi dla mnie tekstami, a czasem piosenkami, a czasem czymś jeszcze.